1. Equipe

1. Equipe 

1-Equipe

  • 1. Spilldag 28. August 2016

    Young Boys Diekirch

    -

    FC Brouch
    6-0
    AS Wincrange
    - AS Rupensia L. Larochette
    8-2
    Claravallis Clervaux
    - AS Colmarberg
    0-6
    US Feulen
    - Jeunesse Useldange
    3-3
    SC Steinfort

    -

    SC Ell
    3-0
    US Boevange/Attert

    -

    FC AS Hosingen
    1-2
    Racing Troisvierges

    -

    Jeunesse Gilsdorf 2-1

  • 2. Spilldag 11. September 2016

    Young Boys Diekirch

    -

    Racing Troisvierges  
    Jeunesse Gilsdorf - US Boevange/Attert  
    FC AS Hosingen - SC Steinfort  
    SC Ell - US Feulen  
    Jeunesse Useldange

    -

    Claravallis Clervaux  
    AS Colmarberg

    -

    AS Wincrange  
    AS Rupensia L. Larochette

    -

    FC Brouch  

  • 3. Spilldag 21. September 2016

    US Feulen

    -

    FC AS Hosingen  
    SC Steinfort - Jeunesse Gilsdorf  
    US Boevange/Attert - Racing Troisvierges  
    AS Rupensia L. Larochette - Young Boys Diekirch  
    FC Brouch

    -

    AS Colmarberg  
    AS Wincrange

    -

    Jeunesse Useldange  
    Claravallis Clervaux

    -

    SC Ell  

  • 4. Spilldag 25. September 2016

    Young Boys Diekirch

    -

    US Boevange/Attert  
    Racing Troisvierges - SC Steinfort  
    Jeunesse Gilsdorf - US Feulen  
    FC AS Hosingen - Claravallis Clervaux  
    SC Ell

    -

    AS Wincrange  
    Jeunesse Useldange

    -

    FC Brouch  
    AS Colmarberg

    -

    AS Rupensia L. Larochette  

  • 5. Spilldag 02. Oktober 2016

    AS Colmarberg

    -

    Young Boys Diekirch  
    AS Rupensia L. Larochette - Jeunesse Useldange  
    FC Brouch - SC Ell  
    AS Wincrange - FC AS Hosingen  
    Claravallis Clervaux

    -

    Jeunesse Gilsdorf  
    US Feulen

    -

    Racing Troisvierges  
    SC Steinfort

    -

    US Boevange/Attert  

  • 6. Spilldag 09. Oktober 2016

    SC Ell

    -

    AS Rupensia L. Larochette  
    Jeunesse Useldange - AS Colmarberg  
    Young Boys Diekirch - SC Steinfort  
    US Boevange/Attert - US Feulen  
    Racing Troisvierges

    -

    Claravallis Clervaux  
    Jeunesse Gilsdorf

    -

    AS Wincrange  
    FC AS Hosingen

    -

    FC Brouch  

  • 7. Spilldag 16. Oktober 2016

    Jeunesse Useldange

    -

    Young Boys Diekirch  
    AS Colmarberg - SC Ell  
    FC AS Hosingen - AS Rupensia L. Larochette  
    FC Brouch - Jeunesse Gilsdorf  
    AS Wincrange

    -

    Racing Troisvierges  
    Claravallis Clervaux

    -

    US Boevange/Attert  
    US Feulen

    -

    SC Steinfort  

  • 8. Spilldag 23. Oktober 2016

    Young Boys Diekirch

    -

    US Feulen  
    SC Steinfort - Claravallis Clervaux  
    US Boevange/Attert - AS Wincrange  
    Racing Troisvierges - FC Brouch  
    Jeunesse Gilsdorf

    -

    AS Rupensia L. Larochette  
    FC AS Hosingen

    -

    AS Colmarberg  
    SC Ell

    -

    Jeunesse Useldange  

  • 9. Spilldag 06. November 2016

    SC Ell

    -

    Young Boys Diekirch  
    Jeunesse Useldange - FC AS Hosingen  
    AS Colmarberg - Jeunesse Gilsdorf  
    AS Rupensia L. Larochette - Racing Troisvierges  
    FC Brouch

    -

    US Boevange/Attert  
    AS Wincrange

    -

    SC Steinfort  
    Claravallis Clervaux

    -

    US Feulen  

  • 10. Spilldag 12. November 2016

    Young Boys Diekirch

    -

    Claravallis Clervaux  
    US Feulen - AS Wincrange  
    SC Steinfort - FC Brouch  
    US Boevange/Attert - AS Rupensia L. Larochette  
    Racing Troisvierges

    -

    AS Colmarberg  
    Jeunesse Gilsdorf

    -

    Jeunesse Useldange  
    FC AS Hosingen

    -

    SC Ell  

  • 11. Spilldag 20. November 2016

    FC AS Hosingen

    -

    Young Boys Diekirch  
    SC Ell - Jeunesse Gilsdorf  
    Jeunesse Useldange - Racing Troisvierges  
    AS Colmarberg - US Boevange/Attert  
    AS Rupensia L. Larochette

    -

    SC Steinfort  
    FC Brouch

    -

    US Feulen  
    AS Wincrange

    -

    Claravallis Clervaux  

  • 12. Spilldag 27. November 2016

    Young Boys Diekirch

    -

    AS Wincrange  
    Claravallis Clervaux - FC Brouch  
    US Feulen - AS Rupensia L. Larochette  
    SC Steinfort - AS Colmarberg  
    US Boevange/Attert

    -

    Jeunesse Useldange
     
    Racing Troisvierges

    -

    SC Ell
     
    Jeunesse Gilsdorf

    -

    FC AS Hosingen
     

  • 13. Spilldag 04. Dezember 2016

    Jeunesse Gilsdorf

    -

    Young Boys Diekirch  
    FC AS Hosingen - Racing Troisvierges  
    SC Ell - US Boevange/Attert  
    Jeunesse Useldange - SC Steinfort  
    AS Colmarberg

    -

    US Feulen  
    AS Rupensia L. Larochette

    -

    Claravallis Clervaux  
    FC Brouch

    -

    AS Wincrange  

  • 14. Spilldag 05. März 2017

    SC Steinfort

    -

    FC AS Hosingen  
    FC Brouch - AS Rupensia L. Larochette  
    US Boevange/Attert - Jeunesse Gilsdorf  
    US Feulen - SC Ell  
    Claravallis Clervaux

    -

    Jeunesse Useldange  
    AS Wincrange

    -

    AS Colmarberg  
    Racing Troisvierges

    -

    Young Boys Diekirch  

  • 15. Spilldag 12. März 2017

    Jeunesse Useldange

    -

    AS Wincrange  
    SC Ell - Claravallis Clervaux  
    FC AS Hosingen - US Feulen  
    Jeunesse Gilsdorf - SC Steinfort
     
    Racing Troisvierges

    -

    US Boevange/Attert
     
    Young Boys Diekirch

    -

    AS Rupensia L. Larochette  
    AS Colmarberg

    -

    FC Brouch  

  • 16. Spilldag 19. März 2017

    US Boevange/Attert

    -

    Young Boys Diekirch  
    US Feulen - Jeunesse Gilsdorf  
    FC Brouch - Jeunesse Useldange  
    AS Rupensia L. Larochette - AS Colmarberg  
    SC Steinfort

    -

    Racing Troisvierges  
    AS Wincrange

    -

    SC Ell  
    Claravallis Clervaux

    -

    FC AS Hosingen  

  • 17. Spilldag 26. März 2017

    US Boevange/Attert

    -

    SC Steinfort  
    FC AS Hosingen - AS Wincrange  
    Young Boys Diekirch - AS Colmarberg  
    Jeunesse Useldange - AS Rupensia L. Larochette  
    SC Ell

    -

    FC Brouch  
    Jeunesse Gilsdorf

    -

    Claravallis Clervaux  
    Racing Troisvierges

    -

    US Feulen  

  • 18. Spilldag 02. Abrell 2017

    SC Steinfort

    -

    Young Boys Diekirch  
    FC Brouch - FC AS Hosingen  
    AS Rupensia L. Larochette - SC Ell  
    US Feulen - US Boevange/Attert  
    Claravallis Clervaux

    -

    Racing Troisvierges  
    AS Wincrange

    -

    Jeunesse Gilsdorf  
    AS Colmarberg

    -

    Jeunesse Useldange  

  • 19. Spilldag 05. Abrëll 2017

    SC Ell

    -

    AS Colmarberg  
    AS Rupensia L. Larochette - FC AS Hosingen  
    Racing Troisvierges - AS Wincrange  
    US Boevange/Attert - Claravallis Clervaux  
    Young Boys Diekirch

    -

    Jeunesse Useldange  
    Jeunesse Gilsdorf

    -

    FC Brouch  
    SC Steinfort

    -

    US Feulen  

  • 20. Spilldag 09. Abrëll 2017

    US Feulen

    -

    Young Boys Diekirch  
    Claravallis Clervaux - SC Steinfort  
    AS Wincrange - US Boevange/Attert  
    FC Brouch - Racing Troisvierges  
    AS Rupensia L. Larochette

    -

    Jeunesse Gilsdorf  
    AS Colmarberg

    -

    FC AS Hosingen  
    Jeunesse Useldange

    -

    SC Ell  

  • 21. Spilldag 23. Abrëll 2017

    FC AS Hosingen

    -

    Jeunesse Useldange  
    Jeunesse Gilsdorf - AS Colmarberg  
    Racing Troisvierges - AS Rupensia L. Larochette  
    SC Steinfort - AS Wincrange  
    US Feulen

    -

    Claravallis Clervaux  
    US Boevange/Attert

    -

    FC Brouch  
    Young Boys Diekirch

    -

    SC Ell  

  • 22. Spilldag 30. Abrëll 2017

    Claravallis Clervaux

    -

    Young Boys Diekirch  
    FC Brouch - SC Steinfort  
    SC Ell - FC AS Hosingen  
    AS Rupensia L. Larochette - US Boevange/Attert  
    Jeunesse Useldange

    -

    Jeunesse Gilsdorf  
    AS Wincrange

    -

    US Feulen  
    AS Colmarberg

    -

    Racing Troisvierges  

  • 23. Spilldag 03. Mee 2017

    Claravallis Clervaux

    -

    AS Wincrange  
    Jeunesse Gilsdorf - SC Ell  
    SC Steinfort - AS Rupensia L. Larochette  
    US Feulen - FC Brouch  
    Young Boys Diekirch

    -

    FC AS Hosingen  
    Racing Troisvierges

    -

    Jeunesse Useldange
     
    US Boevange/Attert

    -

    AS Colmarberg
     

  • 24. Spilldag 07. Mee 2017

    AS Wincrange

    -

    Young Boys Diekirch  
    FC Brouch - Claravallis Clervaux  
    AS Colmarberg
    - SC Steinfort  
    Jeunesse Useldange - US Boevange/Attert  
    FC AS Hosingen

    -

    Jeunesse Gilsdorf  
    AS Rupensia L. Larochette

    -

    US Feulen  
    SC Ell

    -

    Racing Troisvierges  

  • 25. Spilldag 14. Mee 2017

    US Feulen

    -

    AS Colmarberg  
    Claravallis Clervaux - AS Rupensia L. Larochette  
    AS Wincrange - FC Brouch  
    Young Boys Diekirch - Jeunesse Gilsdorf  
    US Boevange/Attert

    -

    SC Ell  
    Racing Troisvierges

    -

    FC AS Hosingen  
    SC Steinfort

    -

    Jeunesse Useldange  

  • 26. Spilldag 21. Mee 2017

    FC Brouch

    -

    Young Boys Diekirch  
    AS Rupensia L. Larochette - AS Wincrange  
    AS Colmarberg - Claravallis Clervaux  
    Jeunesse Useldange - US Feulen  
    SC Ell

    -

    SC Steinfort  
    Jeunesse Gilsdorf

    -

    Racing Troisvierges  
    FC AS Hosingen

    -

    US Boevange/Attert  

En aneren Spilldach erauswielen:
28.08.2016, 11.09.2016, 21.09.2016, 25.09.2016, 02.10.2016, 09.10.2016, 16.10.2016, 23.10.2016, 06.11.2016, 12.11.2016, 20.11.2016, 27.11.2016, 04.12.2016, 05.03.2017, 12.03.2017, 19.03.2017, 26.03.2017, 02.04.2017, 05.04.2017, 09.04.2017, 23.04.2017, 30.04.2017, 03.05.2017, 07.05.2017, 14.05.2017, 21.05.2017

  • 2. Divisioun 1. Bezirk

      Verein Sp.   G U V   Punkte   Tore   Differenz
    1. AS Wincrange (A) 1   1 0 0   3   8 : 2   + 6
    2. AS Colmar-Berg 1   1 0 0   3   6 : 0   + 6
    3. Young Boys Diekirch 1   1 0 0   3   6 : 0   + 6
    4. Sporting Club Steinfort 1   1 0 0   3   3 : 0   + 3
    5. Racing Troisvierges 1   1 0 0   3   2 : 1   + 1
    6. FC AS Hosingen 1   1 0 0   3   2 : 1   + 1
    7. US Feulen (A) 1   0 1 0   1   3 : 3   + 0
    8. Jeunesse Useldange 1   0 1 0   1   3 : 3   + 0
    9. US Boevange/Attert 1   0 0 1   0   1 : 2   - 1
    10. Jeunesse Gilsdorf 1   0 0 1   0   1 : 2   - 1
    11. SC Ell 1   0 0 1   0   0 : 3   - 3
    12. Rupensia Larochette (N) 1   0 0 1   0   2 : 8   - 6
    13. Claravallis Clervaux (N) 1   0 0 1   0   0 : 6   - 6
    14. FC Brouch (N) 1   0 0 1   0   0 : 6   - 6

All eis 1. Equipsmatcher am Championat

FC AS Hosingen  Spiele G U V P Tore Dif.
  1383 574 231 578 1953 2947 : 2822 + 125

All eis 1. Equipsmatcher an der Coupe de Lëtzebuerg

FC AS Hosingen    Spiele G U V Tore Dif.
  Heimspiele 45 19 2 24 123 : 109 + 14
  Auswärtsspiele 49 25
1
23
105
:
116
- 11
   Total 94
44
3
47
228
:
225
+ 3
Von 2 Elfmeterschiessen wurde 1 gewonnen und 1 verloren

All eis 1. Equipsmatcher an der Coupe FLF

 FC AS Hosingen Spiele Spiele G U V Tore Dif.
  Heimspiele 5 2   3 7 : 11 - 4
  Auswärtsspiele 3 2   1 7 : 7 +-/ 0
  Total 8 4   4 14 : 18 - 4

Trainer

Jean-Marie REICHLING
+352 691 960 599
jmreichling@fpe.lu